Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11582/martinvolf.cz/subdomeny/miriamjandakova/wp-includes/plugin.php on line 579

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /users/zalohovane/11582/martinvolf.cz/subdomeny/miriamjandakova/wp-includes/plugin.php on line 579
Kde se dá složit hlava? | Miriam & Martin

Kde se dá složit hlava?

Přímo v areálu mlýna je louka určená k táboření a zázemí pro tábořící osoby. Tedy každý, kdo přijede a není mu cizí spát ve stanu tu své místo najde. Stany si prosím přivezte vlastní. Stanovací prostor si můžete prohlédnou na oficiálních stránkách Peckova mlýna.

Pokud se Vám s jakýchkoliv důvodů stanovat nechce, je k dispozici hned několik možností ubytování v nedalekých Konstantinových lázních, případě ve městě Úterý.

Pro naší svatbu máme zamluvený celý pension Flora v centru Konstantinových lázní. K dispozici je zde až 30 míst. Pokud máte zájem se ubytovat tady spolu s dalšími svatebčany, proveďte prosím rezervaci přímo u nás (mailem nebo telefonem). K nahlédnutí a prohlédnutí zde. – Aktuálně teměř obsazeno (poslední 2 místa)!

Další možnosti ubytování jsou v Konstantinových lázní: V pensionu Villa je k dispozici 3 lůžkový a 4 lůžkový apartmán v podkroví. Více informací a fotek tady.

V penzionu Krkovička jsou 4 pokoje. Odkaz na stránky zde.

Rezervaci v těchto penzionech už musíte udělat sami, naše předrezervace vypršela :-(

V Konstantinových lázních je několik dalších převážně lázeňských hotelů. Ceny mají vyšší, u nich jsme žádné kapacity nerezervovali. Nic Vám ale nebrání užít si trochu komfortu a pokoj si rezervovat (i s masáží, zábalem a vířívkou, prostě žůžo-lábůžo).

Když budete mít problém najít si vhodné ubytování, klidně se na nás obraťte a my Vám rádi pomůžeme. Okolí už máme v merku!